UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання контрольних робіт для студентів заочної форми навчання з дисципліни "Історія української культури". EN: Methodical reference for seminar planning with self-checking and tests section on "The History of Ukrainian Culture" for correspondence department students. RU: Приведены методические рекомендации для выполнения контрольных работ для студентов заочного отделения по дисциплине "История украинской культуры".

Методичні рекомендації з планами семінарських занять та варіантами контрольних робіт з дисципліни "Історія української культури": для студентів усіх спеціальностей заочної форми навчання / уклад. : М. В. Дєдков. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2012.- 42 с.

українська культура, писемність, фреска, живопис, театр, музика, наука, Ukrainian culture, writing, fresco, painting, theatre, music, science, украинская культура, письменность, живопись, музыка