UK: Методичні вказівки містять основні питання, вихідні дані та задачі контрольної роботи (КР), а також рекомендації щодо вивчення дисципліни «Метрологія, стандартизація і сертифікація» у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів. EN: The methodical instructions contain the basic questions, initial data and tasks of control work (CW), and also recommendations on studying of discipline "Metrology, standardization and certification" in accordance with the curriculum Bachelor's Degree.

Методичні вказівки з вивчення дисципліни «Метрологія, стандартизація і сертифікація» та виконання контрольної роботи для студентів спеціальності 173 – Авіоніка заочної форми навчання. / Укл: О.С. Назарова - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 22 с.

metrology, standardization, certification, метрологія, стандартизація, сертифікація