UK: Методичні вказівки містять відомості до виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Проектування ливарних цехів машинобудівних підприємств». EN: The methodical pointing contain information to the calculation-graphic job processing from discipline of "Planning of casting workshops of machine-building enterprises". RU: Методические указания содержат сведения для выполнения расчетно-графического задания по дисциплине "Проектирование литейных цехов машиностроительных предприятий".

Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічного завдання з дисципліни «Проектування ливарних цехів машинобудівних підприємств» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» всіх форм навчання / уклад. : В. М. Сажнєв –Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 24 с.

виробнича програма, фонд часу, фонд часу, обладнання, план цеху, производственная программа, фонд времени, отделение цеха, оборудование, план цеха, productive program, productive program, separation of workshop, equipment, plan of workshop