Види інформації про злочини проти довкілля, та особливості її перевірки

Запорізький національний університет

UK: У статті висвітлюються актуальні питання перевірки інформації про вчинення злочинів проти довкілля. Авторами приділена значна увага інформації про злочини проти довкілля, отриманій оперативним шляхом. Сформовано типові групи приводів та підстав для порушення кримінальної справи, визначено основні перевірочні дії та заходи не процесуального характеру. EN: In article pressing questions of check of the information on fulfillment of crimes against environment are shined. The authors of the article pays considerable attention of the information on crimes against environment, by an operative way. It is generated typical occasions and the bases to criminal case excitation, it is defined the basic verifying actions not character. RU: В статье освещаются актуальные вопросы проверки информации о совершении преступлений против окружающей среды. Авторами уделено значительное внимание информации о преступлениях против окружающей среды, полученной оперативным путем. Сформированы типичные группы поводов и оснований для возбуждения уголовного дела, определены основные проверочные действия не процессуального характера.

Бондаренко Д.А. Види інформації про злочини проти довкілля, та особливості її перевірки / Д.А. Бондаренко, П.Г. Назаренко // Вісник Запорізького національного університету: Збірник наукових праць. Юридичні науки. – Запоріжжя: Запорізький національний університет, 2011. – № 2. (частина 2) – С. 150 – 156.

the statement, messages, check, crimes against environment, заява, повідомлення, перевірка, злочини проти довкілля, заявление, сообщения, проверка, преступления против окружающей среды