UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Розрахунки зварних конструкцій» EN: These guidelines and instructions for independent work on discipline "Calculations of welded structures " RU: Приведены методические рекомендации и указания к самостоятельной работе по дисциплине «Расчеты сварных конструкций»

Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Розрахунки зварних конструкцій» напряму підготовки 6.050504 «Зварювання» для студентів спеціальності 7.05050401 «Технології та устаткування зварювання» усіх форм навчання / уклад. М. Ю. Осіпов. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – 13 с.

міцність, зварне з’єднання, конструкція, зварювання плавленням, strength, weld, construction, fusion welding, прочность, сварное соединение, конструкция, сварка плавлением