Курсова робота з математичних основ подання знань

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання курсовій роботи з дисципліни "Математичні основи подання знань в САПР". EN: Methodical recommendations and instructions for сoursework on discipline "Mathematical foundations of knowledge representations in CAD". RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению курсовой работы по дисциплине "Математические основы представления знаний в САПР".

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни "Математичні основи подання знань в САПР" для студентів напряму 6.050101 "Комп’ютерні науки" усіх форм навчання / уклад. : С. О. Субботін. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013.– 28 с.

математичні основи подання знань, структура пояснювальної записки, зміст пояснювальної записки, оформлення пояснювальної записки, mathematical foundations of knowledge bases, structure explanatory note, the content of the explanatory note, design explanatory note, математические основы представления знаний, структура пояснительной записки, содержание пояснительной записки, оформление пояснительной записки