Робоча програма дисципліни «Комп’ютерене моделювання»

UK: Наведено робоча програма дисципліни «Комп’ютерене моделювання» EN: The work program of the discipline "Computer simulation" RU: Приведена рабочая программа дисциплины «Компьютерное моделирование»

Робоча програма «ППВВ 04 Комп’ютерне моделювання» для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування» / уклад. О. Б. Козлова. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019 – 10 с.

робоча програма, коп’ютерне моделювання, панель інструментів, дерево побудови, ескіз, поверхня, твердотільна модель, work program, computer modeling, toolbar, tree of construction, sketch, surface, solid state model, рабочая программа, компьютерное моделирование, панель инструментов, дерево построений, эскиз, поверхность, твердотельная модель