UK: Наведено методичні вказівки до виконання контрольної роботи з дисципліни "Бухгалтерський облік" EN: The methodological instructions for carrying out control works in the discipline " Accounting" RU: Приведены методические указания по выполнению контрольных работ по дисциплине "Бухгалтерский учёт"

Методичні вказівки до виконання контрольної роботи № 1 з дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів спеціальності 071 „Облік і оподаткування” заочної форми навчання / уклад. Л. М. Очеретько – Запоріжжя : НУ «Запорізька Політехніка», 2019 – 13 с.

облік, баланс, звітність, рахунки, accounting, balance, reporting, accounts, учёт, баланс, отчётность, счета