ЕОМ і мікропроцесорні системи. Програма, методичні вказівки та контрольні завдання для студентів напрямку підготовки 6.050103 „Програмна інженерія” заочної форми навчання

UK: Методичні вказівки містять основні відомості та вказівки по вивченню дисципліни «ЕОМ і мікропроцесорні системи» EN: Methodical instructions contain basic information and instructions on the study discipline "Сomputers and microprocessor systems" RU: Методические указания содержат основные сведения и указания по изучению дисциплины «ЭВМ и микропроцессорные системы»

ЕОМ і мікропроцесорні системи. Програма, методичні вказівки та контрольні завдання для студентів напрямку підготовки 6.050103 „Програмна інженерія” спеціальності "Програмне забезпечення автоматизованих систем" заочної форми навчання / уклад. С. К. Корнієнко, Запоріжжя : ЗНТУ, 2008. – 34 с.

мікропроцесор, МПС, адресація, пам’ять, регістр, інтерфейс, microprocessor, MPS, addressing, memory, register, interface, микропроцессор, адресация, память, регистр