Конспект лекцій з дисципліни “ Основи електроніки та мікропроцесорної техніки ” для студентів спеціальності 132 “Матеріалознавство” усіх форм навчання

UK: Конспект лекцій містить основні питання з дисципліни «Основи електроніки та мікропроцесорної техніки» EN: Lecture notes of the discipline contain the main questions of discipline " Fundamentals of the electronics and microprocessor devices " RU: Конспект лекций содержит основные вопросы по дисциплине «Основы электроники и микропроцессорной техники»

Конспект лекцій з дисципліни “Основи електроніки та мікропроцесорної техніки” для студентів спеціальності 132 “Матеріалознавство” усіх форм навчання / уклад.: М.Л. Антонов, Є.В. Васильєва. - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020 – 87 с.

Transistor, Thyristor, Amplifier, транзистор, тиристор, підсилювач, транзистор, тиристор, усилитель