Сілабус дисципліни: Методи теоретичної фізики (3.5 кредити)

UK: Опис дисципліни, теми лекцій, лабораторних робіт, розподіл навчальних годин з курсу “Методи теоретичної фізики” у розрахунку на 3.5 кредити для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання. EN: Description of the discipline, topics of lectures, laboratory works, distribution of the class hours from the course "Methods of Theoretical Physics" per 3.5 credits for students of the first (bachelor's) level of higher education in the specialty 124 "System Analysis" for all forms of education. RU: Описание дисциплины, темы лекций, лабораторных работ, распределение учебных часов по курсу "Методы теоретической физики" в расчете на 3.5 кредита для студентов первого (бакалаврской) уровня высшего образования по специальности 124 "Системный анализ" для всех форм обучения.

Сілабус дисципліни “Методи теоретичної фізики” на 3.5 кредити для студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 124 “Системний аналіз” для всіх форм навчання /Укл.: Г.В. Корніч. – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2021. – 4 с.

Classical Newtonian equations of motion, Conservation low of energy, Conservation low of momentum, Класичні рівняння руху Ньютона, Закон збереження енергії, Закон збереження імпульсу, Классические уравнения движения Ньютона, Закон сохранения энергии, Закон сохранения импульса