Силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів бакалаврату спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

UK; Наведено силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» EN: The syllabus of the discipline "Ukrainian language (by professional direction)" for students majoring in "Public management and administration"

Силабус дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» / К.С. Бондарчук. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. - 9 с.

Характеристика і зміст дисципліни, Критерії оцінювання, Політика курсу, Characteristics and content of the discipline, Evaluation criteria, Course policy