Методичні вказівки до проведення практичних занять з навчальної дисципліни «Управління інноваціями»

UK: Представлено виклад практичних завдань з навчальної дисципліни «Управління інноваціями» згідно загальних та фахових компетентностей, якими має оволодіти здобувач вищої освіти відповідно до кваліфікації. EN: An outline of practical tasks from the academic discipline " Innovation management" is presented in accordance with the general and professional competencies that a higher education student should master in accordance with the qualification.

Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Управління інноваціями» для студентів спеціальності 073 «Менеджмент» освітня програма «Менеджмент організацій і адміністрування» денного відділення. Укл.: Л.В.Шитікова. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. - 80 с.

інновації, інноваційна діяльність, інноваційний процес, інноваційний розвиток, innovations, innovative activity, innovation process, innovative development