Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

UK: Проведено історико-правовий аналіз розвитку покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю в українському радянському кримінальному законодавстві. EN: Historical and legal analysis of punishment development in the form of revocation of the right to hold certain posts or to carry on certain activity in Ukrainian Soviet Criminal legislation is developed. RU: Проведен историко-правовой анализ развития наказания в виде лишение права занимать определённые должности или заниматься определённой деятельностью в украинском советском уголовном законодательстве.

Шиян Д. С. Позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю в українському радянському кримінальному законодавстві / Д. С. Шиян // Вісник Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. – 2010. – № 2. – С. 155-162.

revocation of the right, to hold posts, to carry out activity, history of development, позбавлення права, обіймати посади, займатися діяльністю, історія розвитку, лишение права, занимать должности, заниматься деятельностью, история развития