Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Типовий електропривод» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання. Частина І.

Authors

Назарова, Олена Сергіївна
Пирожок, Андрій Володимирович
Nazarova, Olena S.
Pirozhok, Andrii V.
Назарова, Елена Сергеевна
Пирожок, Андрей Владимирович

UK: Методичні вказівки містять опис трьох лабораторних робіт з дисципліни «Типовий електропривод» у відповідності до навчальних планів ОКР бакалаврів спеціальності 141 – ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА і рекомендації до їх виконання. EN: The methodical instructions contain a description of three laboratory works in the discipline "Typical electric drive" in accordance with the curriculum of the Bachelor of Arts bachelors of specialty 141 - ELECTRICAL ENGINEERING, ELECTRICAL ENGINEERING and ELECTROMECHANICS and recommendations for their implementation. RU: Методические указания содержат описание трех лабораторных работ по дисциплине «Типовой электропривод» в соответствии с учебными планами ОКР бакалавров специальности 141 - Электроэнергетика, электротехника и электромеханика и рекомендации к их выполнению.

Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт дисципліни «Типовий електропривод» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка усіх форм навчання. Частина І / уклад: А.В. Пирожок, О.С. Назарова. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 42 с.

DC drive, asynchronous electric drive, centrifugal fan, lathe screwdriver, електропривод постійного струму, асинхронний електропривод, відцентровий вентилятор, токарно-ґвинторізний верстат, электропривод постоянного тока, асинхронный электропривод, центробежный вентилятор, токарно-винторезный станок