Рецепция творчества женщин-писательниц в русском прессовом дискурсе второй половины ХІХ столетия

Київський міжнародний університет, Донецький національний університет

UK: У статті розглядається проблема рецепції жіночої творчості в критиці та публіцистиці 60–80-х рр. ХІХ століття. EN: In the article the author determines the the problem of the female art perception in the critics and publicistics of the 60–80-th of the XIX century. RU: В статье рассматривается проблема рецепции женского творчества в критике и публицистике 60–80-х гг. ХІХ столетия.

Погребна В. Л. Рецепція творчості жінок-письменниць у російському пресовому дискурсі другої половини ХІХ століття / В. Л. Погребна // Світ соціальних комунікацій: науковий журнал / Гол. ред. О.М. Холод. – Т. 1. – К. : КиМУ, Дон НУ, 2011. – С. 171-175.

emancipation, publicistics, authobiographism, lyrics, subjectivity, confession, емансипація, публіцистика, автобіографізм, ліризм, суб' єктивність, сповідальність, эмансипация, публицистика, автобиографизм, лиризм, субъективность, исповедальность