UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного засвоєння студентами усіх форм навчання методів і засобів створення web-сайтів. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of methods and tools of web-site creating. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения методов и способов создания web-сайтов.

Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни "Web-технології та Web-дизайн" для студентів спеціальності 122 "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" (всіх форм навчання) / Т. О. Колпакова. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 90 с.

веб-технологія, веб-дизайн, верстання, html та css, фреймворк, web-technology, web-design, coding, html and css, framework, framework, веб-технология, веб-дизайн, вёрстка, html и css