Українська мова за професійним спрямуванням: Змістовий модуль 1. Законодавчі та нормативно-стильові основи професійного спілкування. Методичні рекомендації до самостійної роботи і варіанти комплексної контрольної роботи №1 для студентів заочної форми навчання на гуманітарно-правовому та гуманітарному факультетах ЗНТУ.

UK: Навчально-методичні матеріали до змістового модуля 1 дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів заочної форми навчання на гуманітарно-правовому та гуманітарному факультетах ЗНТУ. …Methodical recommendations, credit questions and tests to semantic module №1 …. for students of correspondence education are given in the “Ukrainian language (by specialty)” discipline. Учебно-методические материалы к модулю №1 дисциплины «Украинский язык (по специальности)».

Українська мова за професійним спрямуванням: Змістовий модуль 1. Законодавчі та нормативно-стильові основи професійного спілкування. Методичні рекомендації до самостійної роботи і варіанти комплексної контрольної роботи №1 для студентів заочної форми навчання на гуманітарно-правовому та гуманітарному факультетах ЗНТУ/ уклад.: Онуфрієнко Г.С. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 38 с.

національна мова, українська літературна мова, державна мова, функціональній стиль, мовні норми, лінгвістичні словники, текст, культура мовлення фахівця, мовна компетентність, национальный язык, украинский литературный язык, государственный язык, функциональный стиль, языковые нормы, лингвистические словари, текст, культура речи специальности, языковая компетентность