Київський національний університет внутрішніх справ, Всеукраїнський фонд юридичної науки академіка права В.В. Сташиса, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Товариство з обмеженою відповідальністю «Фонд Юрнауки АПС»

UK: У статті сформульовано визначення, здійснено класифікацію та проведено аналіз функцій як елемента механізму державного регулювання у сфері пенсійного забезпечення в Україні. EN: The article deals with the definition and provides the classification and analysis of functions as a part of the state administration mechanism of pension system in Ukraine. RU: В статье сформулировано определение, осуществлена классификация и проведен анализ функций как элемента механизма государственного регулирования в сфере пенсионного обеспечения в Украине.

Надієнко О.І. Функції державного регулювання у сфері пенсійного забезпечення в Україні : визначення, класифікація, аналіз / О.І. Надієнко // Право і суспільство : Науковий журнал. – Дніпро : Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, 2011. – № 3. – С. 130-136.

mechanism, functions, government regulation, pension providing, механізм, функції, державне регулювання, пенсійне забезпечення, механизм, функции, государственное регулирование, пенсионное обеспечение