UK: Дані методичні вказівки призначені для отримання студентами всіх форм навчання фундаментальних знань з конструювання та розроблення інтелектуально-орієнтованого програмного забезпечення. EN: These are methodical instructions for studying of intellectual software designing and development by students of all learning modes. RU: Данные методические указания предназначены для получения студентами всех форм обучения фундаментальных знаний по конструированию и разработке интеллектуально-ориентированного программного обеспечения.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Інженерія прикладних інтелектуально-орієнтованих програмних продуктів” для студентів спеціальностей 121 “Інженерія програмного забезпечення” та 122 “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” (всіх форм навчання) / В.М. Льовкін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 80 с.

інтелектуальне програмне забезпечення, наукові обчислення, фреймворк Django, парсинг, оброблення природної мови, машинне навчання, Python, intellectual software, scientific computing, Django framework, parsing, natural language processing, machine learning, интеллектуальное программное обеспечение, научные вычисления, фреймворк Django, парсинг, обработка естественного языка, машинное обучение