Методичні вказівки з нарисної геометрії

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки для самостійного вивчення теми «Проекціювання геометричних образів – точка, пряма, площина». EN: Methodological guidance for independent studies of the subject «Projection of geometrical shapes – a point, a straight line, a plane». RU: Приведены методические рекомендации и указания для самостоятельного изучения темы «Проецирование геометрических образов – точка, прямая, плоскость».

Методичні вказівки з дисципліни «Нарисна геометрія» для самостійного вивчення теми: «Проекціювання геометричних образів – точка, пряма, площина» для студентів інженерно-технічних спеціальностей всіх форм навчання. О. Б. Корнієнко, Д. І. Харченко. - Запоріжжя: ЗНТУ, 2016. – 26 с.

точка, пряма, проекціювання, епюр, площина, point, straight line, projection, epure, plane, точка, прямая, проецирование, эпюр, плоскость