Методичні вказівки для виконання практичних завдань з дисципліни «Електронні послуги на місцевому рівні» для студентів заочного відділення

UK: Наведено методичні рекомендації до виконання контрольних робіт з навчальної дисципліни «Електронні послуги на місцевому рівні» EN: Methodical recommendations for the implementation of control works on the discipline "Electronic services at the local level" RU: Приведены методические рекомендации к выполнению контрольных работ по дисциплине «Электронные услуги на местном уровне»

Методичні вказівки для виконання практичних завдань з дисципліни «Електронні послуги на місцевому рівні» для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітня програма «Регіональне управління» заочного відділення /Укл.: Л.В. Шитікова. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 39 с.

електронні послуги, адміністративні послуги, інформаційна безпека, модулювання процесів, портал органів влади, electronic services, administrative services, informational security, process modulation, portal of authorities, quality, электронные услуги, административные услуги, информационная безопасность, моделирования процессов, портал органов власти