Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Бухгалтерський облік». Частина 2

UK: Наведено методичні вказівки для організації практичних занять з дисципліни "Бухгалтерський облік" EN: Methodical instructions for practical training in the discipline "Accounting". RU: Приведены методические указания для организации практических занятий по дисциплине "Бухгалтерский учет"

Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Бухгалтерський облік» для студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» денної та заочної форми навчання. Частина 2 // уклад. Л. М. Очеретько – Запоріжжя : НУ «Запорізька Політехніка», 2019, - 40 с.

облік, баланс, звітність, рахунки, accounting, balance, reporting, accounts, учёт, баланс, отчётность, счета