Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни “Машини ударної та статичної дії” для студентів, що навчаються за спеціальністю 131 “Прикладна механіка” (освітня програма: “Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування”), усіх форм навчання

UK: Конспективно розглянуто будову та принцип дії машин ударної дії та статичної. Проаналізовано системи регулювання енергії ударів. Метою занять є поглиблення знань студентів з курсу та ознайомлення з будовою та принципом дії машин ударної дії. EN: The structure and principle of action of impact and static machines are briefly considered. Impact energy regulation systems were analyzed. The purpose of the classes is to deepen students' knowledge of the course and familiarize them with the structure and principle of operation of impact machines. RU: Конспективно рассмотрено устройство и принцип действия машин ударного и статического действия. Проанализированы системы регулирования энергии ударов. Целью занятий является углубление знаний студентов по курсу и ознакомление с устройством и принципом действия машин ударного действия.

Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з вивчення дисципліни “Машини ударної та статичної дії” для студентів, що навчаються за спеціальністю 131 “Прикладна механіка” (освітня програма: “Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобуду-вання”), усіх форм навчання /Укл. В.Д.Обдул, С.О.Беженов. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 18 с.

молот, удар, золотник, енергія, траверса, шпиндель, маховик, привод, hammer, hit, spool, energy, yoke, spindle, flywheel, drive unit, энергия