Міжнародне приватне право. Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Міжнародні економічні відносини”

UK: Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Міжнародні економічні відносини” (за вимогами кредитно-модульної системи) з дисципліни «Міжнародне приватне право». EN: Training complex for students of correspondence courses in "International Economic Relations" (as required by the credit-modular system) with the subject "Private International Law". RU: Учебно-методический комплекс для студентов заочной формы обучения специальности "Международные экономические отношения" (по требованиям кредитно-модульной системы) по дисциплине «Международное частное право».

Кириченко Ю. В. Міжнародне приватне право : навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання спеціальності “Міжнародні економічні відносини” – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 37 с.

навчальна дисципліна, міжнародне законодавство, чинне законодавство, суспільство, глобалізація, правове регулювання, суб’єкти права, колізійна норма, право власності, договір, трудові відносини, academic discipline, current legislation, international law, society, globalisation, legal regulation, subjects, conflict rules, ownership, contract, abour relations, учебная дисциплина, международное законодательство, действующее законодательство, общество, глобализация, правовое регулирование, субъекты права, коллизионная норма, право собственности, договор, трудовые отношения