ГЛЖ Інформація для виконання контрольних робіт по проектуванню оснастки. Ознайомлення з початковою інформацією, яку несе креслення деталі і її аналіз . Використання отриманої інформації в процесі проектування оснастки для виготовлення високотехнологічного виливка . EN: Information for execution of control works on designing snap. Familiarity with the initial information that draws the details and its analysis. Using the information received in the process of designing a snap for the manufacture of high-tech casting. UK: Информация для выполнения контрольных робот по проектированию оснастки. Ознакомление с исходной информацией, которую содержит чертеж детали и ее анализ. Использование полученной информации в процессе проектирования оснастки для изготовления высокотехнологичной отливки.

Методичні вказівки для самостійної роботи та виконання контрольних робіт з дисципліни «Теоретичні основи проектування оснастки» для студентів спеціальності 131 «Прикладна механіка» освітня програма «Обладнання та технології ливарного виробництва», денної та заочної форм навчання / Укл.:О.В.Алексєєнко, – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 24 с.

креслення деталі, креслення деталі, геометричні розміри, drawing details, manufacturability of the casting, geometric dimensions, чертеж детали, технологичность отливки, геометрические размеры