ТЕКСТИ (конспект лекцій) з дисципліни «Робочі процеси автомобілів». Частина 7

Sosyk, Andrii Y.
Сосик, Андрей Юрьевич
Щербина, Андрій Васильович

UK: Наведені тематичний план лекційних занять та конспект лекцій з дисципліни «Робочі процеси автомобілів» EN: The thematic plan of lectures and the summary of lectures on the discipline «Workflows of cars» RU: Приведены тематический план лекционных занятий и конспект лекций по дисциплине «Рабочие процессы автомобилей»

ТЕКСТИ (конспект лекцій) з дисципліни «Робочі процеси автомобілів» для студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» («Колісні та гусеничні транспортні засоби») усіх форм навчання. Частина 7 - змістовий модуль 4. Елементи кузова та ходової частини / уклад. : О. М. Артюх, О. В. Дударенко, А. Ю. Сосик, А. В. Щербина. - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. - 42 с.

Автомобіль, Робочий процес, Елементи трансмісії, Технічні характеристики, Розрахунки, Car, Workflow, Transmission elements, Technical parameters, Calculations, Автомобиль, Рабочий процесс, Элементы трансмиссии, Технические параметры, Расчеты