Правознавство. Навчально-методичний комплекс для студентiв заочної форми навчання всіх спеціальностей (за вимогами кредитно-модульної системи)

UK: Навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання всіх спеціальностей (за вимогами кредитно-модульної системи) з дисципліни «Правознавство». EN: Training system for external students of all specialties (as required by the credit-modular system) with the subject "Jurisprudence". RU: Учебно-методический комплекс для студентов заочной формы обучения всех специальностей (по требованиям кредитно-модульной системы) по дисциплине «Правоведение».

Кириченко В. М. Правознавство: навчально-методичний комплекс для студентів заочної форми навчання всіх спеціальностей (за вимогами кредитно - модульної системи). – Запоріжжя : ЗНТУ, 2014. – 33 c.

система права, ознаки права, правові відносини, суб’єкти правовідносин, юридичні обов’язки, правопорушення, юридична відповідальність, принципи громадянства, судова система, правосуддя, the law, signs rights, legal relations, legal entities, legal obligations, offense, legal liability, the principles of citizenship, judiciary, justice, система права, признаки права, правовые отношения, субъекты правоотношений, юридические обязанности, правонарушения, юридическая ответственность, принципы гражданства, судебная система, правосудие