UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами всіх форм навчання основ групової динаміки та комунікацій. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of basics of group dynamics and communication by students of all learning modes. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами всех форм обучения основ групповой динамики и коммуникаций.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Групова динаміка і комунікації” для студентів спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” (всіх форм навчання) / В.М. Льовкін, А.О. Олійник. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 74 с.

групова динаміка, комунікації в групах, переговори, лідерство, мотивація, конфлікт, оформлення документації, group dynamics, communications in groups, negotiations, leader ship, motivation, conflict, documentation formalization, групповая динамика, коммуникации в группах, переговоры, лидерство, мотивация, конфликт, оформление документации