UK: Дане видання призначене для вивчення та практичного освоєння студентами усіх форм навчання основ побудови мультиагентних систем. EN: This publication is intended for the study and practical training of students of all forms of learning the basics of building multi-agent systems. RU: Данное издание предназначено для изучения и практического освоили-ення студентами всех форм обучения основам построения мультиагентных систем.

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни “Мультиагентні системи” для студентів спеціальності 7.080402 “Інформаційні технології проектування” / уклад. С. О. Субботін, О. О. Олійник, А. О. Олійник. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2008. – 18 с.

мультиагентна система, формальне подання, агент, парадигма, інтелектуальна система, multi-agent system, formal presentation, agent, paradigm, intellectual system, мультиагентная система, формальное представление, агент, парадигма, интеллектуальная система