UK: Подано відомості щодо удосконалення умінь і навичок практичного володіння українською мовою в різних видах мовленнєвої діяльності; опанування мовною і мовленнєвою культурою; ознайомлення зі специфікою наукового та офіційно-ділового стилів мови. Розкрито особливості проведення індивідуальних та колективних форм професійного спілкування, висвітлено поняття риторики, особливості писемної комунікації, види перекладу. EN: The information, concerning the improvement of Ukrainian language skills in various forms of speech, language and speech culture acquisition, specific character of scientific and official style is given. The peculiarities of individual and collective communication are revealed, the notion of rhetoric, peculiar features of written communication, types of translation are explained.

Конспект лекцій з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів економічних спеціальностей денної та заочної форм навчання / Укл.: Бондарчук К.С. Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. - 62с.

українська мова за фахом, професійна комунікація, культура мови, усне фахове спілкування, Ukrainian language by profession, professional communication, culture of language, business papers