UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання курсового проекту для студентів денної та заочної форм навчання з дисципліни «Технологія виробництва виробів з полімерних композиційних матеріалів». EN: Methodological recommendations for the implementation of a course project for full-time and part-time students in the discipline "Technology of production of products from polymer composite materials" are given.

Методичні вказівки до виконання курсової роботи з дисципліни «Технологія виробництва виробів з полімерних композиційних матеріалів» для студентів спеціальності 132. Матеріалознавство», освітніх програм «Прикладне матеріалознавство» денної та заочної форм навчання /Укл.: В.С. Вініченко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. - 29 c.

полімерні композиційні матеріали,, армувальні волокна, зв’язувальна речовина, спосіб формування, рolymer composite materials, reinforcing fibers, binder, method of formation