НУ "Запорізька політехніка"

UK: Вивчення даного курсу передбачає ознайомлення студентів із основними теоріями й концепціями психології особистості в сучасних популярних психологічних школах і напрямках. У порівняльному аналізі цих шкіл студенти повинні отримати чітке уявлення про особливості психології особистості залежно від психологічної школи, що досліджує її. Дана методична розробка містить методичні поради по організації самостійної роботи студентів з курсу «Психологія особистості». EN: In a comparative analysis of these schools, students should get a clear idea of the peculiarities of the subject of psychology, depending on the psychological school that studies it, its theoretical basis and technical methods. This methodological development contains methodical advice on the organization of independent work of students of the course "Psychology".

Навчально-методичні рекомендації з вивчення змістовних модулів дисципліни «Психологія особистості», що виносяться на самостійну роботу здобувачів вищої освіти ФЕУ 072–«Фінанси, банківська справа та страхування» денної та заочної форми навчання. Частина І / Укл.: Г.О. Арсентьєва. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2023. – 90 с.

психоаналіз, гештальт-психологія, когнітивна психологія, sychoanalysis, gestalt- psychology, cognitive psychology