Силабус дисципліни «Сучасні технології в машинобудуванні»

UK: Наведений силабус дисципліни «Розмірні розрахунки при проектуванні технологічних процесів» EN: The syllabus of the discipline «Dimensional calculations in the design of technological processes» RU: Приведен силлабус дисциплины «Размерные расчеты при проектировании технологических процессов»

Силабус навчальної дисципліни ППВВ05 Сучасні технології в машинобудуванні для студентів спеціальності 131 Прикладна механіка, освітня програма (спеціалізація) «Технології машинобудування» // уклад. В.О. Логомінов. - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020. – 5 с.

силабус, технологічний процес, розмірний ланцюг, припуск, технологічний розмір, механічна обробка, замикаюча ланка, syllabus, technological process, dimensional chain, dimensional allowance, processing dimension, machining, master link, cиллабус, технологический процесс, размерная цепь, припуск, технологический размер, механическая обработка