Методичні рекомендації щодо виконання контрольної роботи №1 з курсу «Економічна теорія» (Розділ 1 «Основи економічної теорії») для студентів спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма: менеджмент організацій та адміністрування) і 281 «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма:регіональне управління) факультету економіки та управління заочної форми навчання

UK: Наведені методичні рекомендації щодо виконання контрольної роботи №1 для студентів спеціальностей 073 та 281 заочної форми навчання з дисципліни "Економічна теорія" Розділ 1 «Основи економічної теорії» EN: Methodological recommendations for the implementation of control independent work №1 with the course of “Economic Theory” (Section 1 of the “Basics of economic theory”) for students of specialties 073 and 281 of correspondence courses RU: Приведены методические рекомендации по выполнению контрольной работы №1 для студентов специальностей 073 и 281 заочного отделения по дисциплине "Экономическая теория " Раздел 1 «Основы экономической теории»

Методичні рекомендації щодо виконання контрольної роботи №1 з курсу «Економічна теорія» (Розділ 1 Основи економічної теорії) для студентів спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма: менеджмент організацій та адміністрування) і 281 «Публічне управління та адміністрування» (освітня програма: регіональне управління) факультету економіки та управління заочної форми навчання / Уклад.: О.В. Чумак – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2020p., – 60 с.

економічна теорія, економічна система, власність, economic theory, economic system, own, экономическая теория, экономическая система, собственность