Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Релейний захист та автоматика в системах електропостачання» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» по освітній програмі «Електротехнічні системи електроспоживання».

Authors

Махлін, Павло Вадимович
Makhlin, Pavlo V.
Махлин, Павел Вадимович

НУ «Запорізька політехніка»

UK: Методичні вказівки призначені для самостійної роботи студентів з дисципліни «Релейний захист та автоматика в системах електропостачання» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» по освітній програмі «Електротехнічні системи електроспоживання». EN: The methodical pointing is intended for to independent work of students on discipline "Relay defence and automation in the systems of power supply" for competitors the second level higher education on speciality a 141 "Electroenergy, electrical engineering and electromechanics" on the educational program "The electrical Engineering systems of electro-consumption" RU: Методические указания предназначены для самостоятельной работе студентов по дисциплине «Релейная защита и автоматика в системах электроснабжения» для соискателей второго (магистерского) уровня высшего образования по специальности 141 «Электроэнергетика, электротехника и электромеханика» по образовательной программе «Электротехнические системы электропотребления»

Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дисципліни «Релейний захист та автоматика в системах електропостачання» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» по освітній програмі «Електротехнічні системи електроспоживання» / Укл. : П.В. Махлін. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 13 с.

methodical instructions, relaying protection in power supply systems, electrotechnical systems of electricity consumption, electric power, методичні вказівки, релейний захист та автоматика в системах електропостачання, електротехнічні системи електроспоживання, електрична енергія, методические указания, релейная защита и автоматика в системах электроснабжения, электротехнические системы электропотребления, электрическая энергия