Класичний приватний університет

UK: У статті проаналізовано радянські наративні концепції української історичної пам’яті, ре-презентовані медіа-текстами. Визначено їх характерні комунікаційні засоби на різних етапах радянської дискурсивної практики. EN: The article analyzes the Soviet narrative concepts of Ukrainian historical memory in the text of mass-media. Defined by their characteristic means of communication at different stages of the Soviet discursive practices. RU: В статье проанализированы советские нарративные концепции украинской исторической памяти, представленные медиа-текстами. Определены их характерные коммуникационные средства на разных этапах советской дискурсивной практики.

Хітрова Т. В. Маніпулятивна складова наративних концепцій журналістських текстів у системі формування радянської версії української історичної пам’яті / Т. В. Хітрова // Науково-виробничий журнал “Держава та регіони”. Серія “Соціальні комунікації”. – Запоріжжя: Класичний приватний університет, 2012. – № 1. – С. 114-118.

the historical memory, manipulation, mass consciousness, narrative, історична пам’ять, маніпуляція, масова комунікація, наратив, историческая память, манипуляция, массовая коммуникация, нарратив