Індивідуальні завдання з дисципліни “Податкова система ІІ”

UK: Містить тематику індивідуальних навчально-дослідних завдань для поглибленого вивчення дисципліни, методичні вказівки до їх виконання, критерії оцінювання EN: Contains the subjects of individual teaching and research tasks for in-depth study of discipline, methodical instructions for their implementation, criteria for evaluation. RU: Содержит тематику индивидуальных учебно-исследовательских задач для углубленного изучения дисциплины, методические указания к их выполнению, критерии оценки.

Методичні вказівки до виконання індивідуального навчально-дослідного завдання з дисципліни «Податкова система ІІ» для студентів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» та 6.030508 «Фінанси і кредит» всіх форм навчання / уклад. В. М. Помулева – Запоріжжя : ЗНТУ, - 2013. - 26 с.

податкова система, податкові зобов’язання, плата за землю, екологічний податок, місцеві податки і збори, ресурсні платежі, tax system, tax obligations, land charge, ecological tax, local tax and charges, resource payments, налоговая система, налоговые обязательства, плата за землю, экологический налог, местные налоги и сборы, ресурсне платежи