Лекції з курсу загальної фізики . Розділ ІІІ. Електрика та магнетизм.

UK: Навчальний посібник містить 7 лекцій з курсу загальної фізики по розділу «Електрика та магнетизм» складених згідно навчальної програми для спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Електротехнічного факультету Національного університету «Запорізька політехніка». EN: The textbook contains 7 lectures on general physics under the section "Electricity and magnetism" compiled according to the curriculum for specialty 141 Electricity, electrical engineering and electromechanics of the Electrotechnical Faculty of the National University "Zaporizhzhya Polytechnic". RU: Учебное пособие содержит 7 лекций по курсу общей физике по разделу «Электричество и магнетизм» составленных согласно учебной программы для специальности 141 Электроэнергетика, электротехника и электромеханика электротехнического факультета Национального университета «Запорожская политехника».

Правда М. І. Лекції з курсу загальної фізики . Розділ ІІІ. Електрика та магнетизм : навчальний посібник / М. І. Правда – Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. - 40 с.

general physics, electricity and magnetism, загальна фізика, електрика та магнетизм