UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення та практичного освоєння студентами магістратури всіх форм навчання основ аудиту та сертифікаціі у відповідності з ISO. EN: These are methodical instructions for studying and practical use of audit and certification according to ISO by postgraduate students of all learning modes. RU: Данные методические указания предназначены для изучения и практического освоения студентами магистратуры всех форм обучения основ аудита и сертификации в соответствии с ISO.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни “Аудит та сертифікація у відповідності з ISO” для студентів магістратури спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” (всіх форм навчання) / В.М. Льовкін. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – 48 с.

сертифікація, настанова з якості, управління якістю, аудит якості, стандарти ISO, certification, quality manual, quality management, audit of quality, standards of ISO, сертификация, руководство по качеству, управление качеством, аудит качества, стандарты ISO