Підручники, навчальні посібники кафедри ЕПП

Recent Submissions

Now showing 1 - 3 of 3
  • Item
    Інтелектуальні пристрої релейного захисту та автоматики: навчальний посібник
    (Національний університет «Запорізька політехніка», 2020) Махлін, Павло Вадимович; Makhlin, Pavlo V.; Махлин, Павел Вадимович; Костенко, Сергій Юрійович; Kostenko, C.Y.; Костенко, Сергей Юрьевич; Кузьменко, Ольга Павлівна; Kuzmenko, O.P.; Кузьменко, Ольга Павловна
    UK: У навчальному посібнику приведений опис, функціональні можливості та технічні характеристики електронних багатофункціональних пристроїв релейного захисту та автоматики провідних вітчизняних та зарубіжних фірм. EN: To train aid description, functional possibilities and technical descriptions of electronic multifunction devices of relay defence and automation of leading home and foreign firms, is driven. RU: В учебном пособии приведено описание, функциональные возможности и технические характеристики электронных многофункциональных устройств релейной защиты и автоматики ведущих отечественных и зарубежных фирм.
  • Item
    Конструкції та принципи дії реле на різних елементних: навчальний посібник
    (Національний університет «Запорізька політехніка», 2020) Махлін, Павло Вадимович; Makhlin, Pavlo V.; Махлин, Павел Вадимович; Шрам, Олександр Анатолійович; Shram, A.A.; Шрам, Александр Анатольевич; Іваненко, Євген Пилипович; Ivanenko, Y.P.; Иваненко, Евгений Филиппович
    UK: У навчальному посібнику приведені конструкції та принципи дії реле електромеханічній елементній базі, на базі інтегральних мікросхем, а також релейного захисту на мікропроцесорній основі. EN: To train aid constructions and principles of action of relay are driven on an electromechanics element base, on the base of integral microcircuits, and also securing for microprocessor-based basis. RU: В учебном пособии приведены конструкции и принципы действия реле на электромеханической элементной базе, на базе интегральных микросхем, а также защиты на микропроцессорной основе.
  • Item
    Навчальний посібник « Поновлювані та альтернативні джерела енергії» для студентів за напрямом підготовки 14 Електрична інженерія, спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
    (Національний університет «Запорізька політехніка», 2020) Немикіна, Ольга Володимирівна; Nemykina, Olga V.; Немыкина, Ольга Владимировна
    UK: Навчальний посібник « Поновлювані та альтернативні джерела енергії» призначена для підготовки студентів за напрямом 14 Електрична інженерія, спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. EN: Tutorial "Renewable and Alternative Energy Sources" is intended for the training of students in the direction of 14 Electrical Engineering, specialty 141 Electricity, electrical engineering and electromechanics. RU: учебное пособие «Возобновляемые и альтернативные источники энергии» предназначена для подготовки студентов по направлению 14 Электрическая инженерия, специальности 141 Электроэнергетика, электротехника и электромеханика.