Навчально-методичний комплекс дисциплін кафедри ІТЕЗ

Recent Submissions

Now showing 1 - 20 of 127
  • Item
    Лабораторні роботи з дисципліни “Оптимальні системи керування” для студентів спеціальності 151 “Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології” денної та заочної форм навчання
    (Національний університет «Запорізька політехніка», 2022) Єфименко, Микола Володимирович; Миронова, Наталія Олексіївна; Шаптала, Станіслав Вікторович; Yefymenko, Мykola; Myronova, Natalya; Shaptala, Stanislav
    UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисциплін " Оптимальні системи керування ". EN: Methodological recommendations and instructions for performing laboratory work in the disciplines "Optimal control systems" are given.
  • Item
    Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи кіберфізичних систем» для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» денної форми навчання. Частина 2
    (Національний університет «Запорізька політехніка», 2023) Тягунова, Марія Юріївна; Tiahunova, Mariia Yu.
    UK: В методичних вказівках наводяться рекомендації щодо етапів виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи кіберфізичних систем». Студентам пропонуються завдання, які потребують самостійного виконання. Окрім цього, є короткі теоретичні відомості. EN: The methodological recommendations offer instructions on the stages of performing laboratory work in the discipline “Fundamentals of Cyber-Physical systems”. Students are offered tasks which require self-guided implementation. In addition, there is brief theoretical information.
  • Item
    Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи кіберфізичних систем» для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» денної форми навчання. Частина 1
  • Item
    Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Технології нейронних мереж» для студентів спеціальності 151 «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» денної форми навчання
    UK: В методичних вказівках наводяться рекомендації щодо етапів виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технології нейронних мереж». Студентам пропонуються завдання, які потребують самостійного виконання. Окрім цього, є короткі теоретичні відомості. EN: The methodological recommendations offer instructions on the stages of performing laboratory work in the discipline “Neural network technologies”. Students are offered tasks which require self-guided implementation. In addition, there is brief theoretical information.
  • Item
    Самостійна та індивідуальна робота з проектування електронної апаратури
    (Національний університет «Запорізька політехніка», 2023) Поспеєва, Ірина; Малий, Олександр; Піроженко, Олександр; Pospeieva, Iryna; Malyi, Oleksandr; Pirozhenko, Oleksandr
    UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни "Проєктування телекомунікаційних та радіотехнічних систем" EN: Methodical recommendations and instructions an independent and individual work on discipline "Design of telecommunication and radio technical systems"