Документи навчального центру

Recent Submissions

Now showing 1 - 4 of 4
  • Item
    Графік проведення атестації осіб щодо вільного володіння державною мовою на 2019-2020 н.р.
    (Національний університет "Запорізька політехніка", 2019)
    UK: Цей Графік визначає терміни проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою з метою забезпечення виконання вимог Закону України "Про державну службу". EN: The Schedule identifies the dates of attestation of condidates for entering government service in order to determine tneir State language fluency according te The Law of Ukraine "On government service" RU: Этот График определяет даты проведения аттестации лиц, которые претендуют на поступление на государственную службу, относительно свободного владения государственным языком с целью обеспечения выполнения требований Закона Украины "О государственной службе".
    Зразок заяви
    (Запорізький національний технічний університет, 2017) Запорізький національний технічний університет
    UK: Дозволяє допустити до участі в атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою з метою забезпечення виконання вимог Закону України "Про державну службу". EN: The application allows candidates forentering government service to participate in The attestation in order to determine their state language fluency according to The Law of Ukraine "On government servise". RU: Позволяет допустить к участию в аттестации лиц, которые претендуют на поступление на государственную службу, относительно свободного владения государственным языком с целью обеспечения выполнения требований Закона Украины "О государственной службе".
  • Item
    Заява про видачу посвідчення на безоплатній основі
    UK: Дозволяє підтвердити вільне володіння державною мовою та отримати посвідчення на безоплатній основі. EN: The application allows contirming The condidates' state lanpuage fluency and gives them The right to The certificate in free cost. RU: Позволяет подтвердить свободное владение государственным языком и получить удостоверение на бесплатной основе.
  • Item
    Порядок атестації осіб щодо вільного володіння державною мовою
    (2017) Кабінет Міністрів України
    UK: Цей Порядок визначає механізм проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою з метою забезпечення виконання вимог Закону України "Про державну службу". EN: The procedure identifies The order of attestation of condidates for entering government service in order to determine tneir State language fluency according te The Law of Ukraine "On government service" RU: Этот Порядок определяет механизм проведения аттестации лиц, которые претендуют на поступление на государственную службу, относительно свободного владения государственным языком с целью обеспечения выполнения требований Закона Украины "О государственной службе".