UK: Розроблено індивідуальні завдання для виконання самостійної роботи з дисципліни “Вища математика” для студентів денної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». Частина 3 містить розділи «Кратні та криволінійні інтеграли», «Функція комплексної змінної», «Операційне числення». Наведені 24 типових завдань по 30 варіантів. EN: Individual tasks for performing independent work on the discipline "Advanced Mathematics" for full-time students of specialty 122 "Computer Science" have been developed. Part 3 contains sections "Multiple and curvilinear integrals", "Complex variable function", "Operational calculus". There are 24 typical tasks with 30 variants. RU: Разработаны индивидуальные задания для выполнения самостоятельной работы по дисциплине "Высшая математика" для студентов дневной формы обучения специальности 122 «Компьютерные науки». Часть 3 содержит разделы «Кратные и криволинейные интегралы», «Функция комплексной переменной», «Операционное исчисление». Приведены 24 типовых задач по 30 вариантов.

Індивідуальні завдання до самостійної роботи з дисципліни “Вища математика” для студентів денної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» (Частина 3) / уклад. О. В. Коротунова. – Запоріжжя : НУ «ЗП», 2019. – 54 с.

криволінійні інтеграли, функція комплексної змінної, операційне числення, curvilinear integrals, complex variable function, operational calculus, криволинейные интегралы, функция комплексной переменной, операционное исчисление