Методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Оптимізація інженерних та проектних рішень електричних і електронних апаратів»

Authors

Коцур, Михайло Ігорович
Безверхня, Юлія Сергіївна
Kotsur, Mykhaylo I.
Bezverkhnya, Yulia S.
Коцур, Михаил Игоревич
Безверхняя, Юлия Сергеевна

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійних робіт з дисциплін «Оптимізація інженерних та проектних рішень електричних і електронних апаратів» EN: Methodical recommendations and instructions for individual work on disciplines “Optimization of engineering and design solutions for electric and electronic devices” RU: Приведены методические рекомендации и указания по выполнению самостоятельных работ по дисциплине «Оптимизация инженерных и проектных решений электрических и электронных аппаратов»

Програма, методичні вказівки до самостійної роботи з дисципліни «Оптимізація інженерних та проектних рішень електричних і електронних апаратів» для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». усіх форм навчання / уклад.: М. І. Коцур, Ю.С. Безверхня. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. 20 с.

електротехнологічні комплекси, інвертор, частота, енергоефективність, система керування, моделювання, electro-technological complexes, convertor, friquency, energy efficiency, control system, simulation, электротехнологические комплексы, инвертор, частота, энергоэффективность, система управления, моделирование