Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Електричні машини»

UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення теоретичних засад функціонування та особливостей визначення параметрів і характеристик електричних машин. EN: These are methodical instructions for studying of the theoretical bases of the operation and the features of determining the parameters and characteristics of electric machines. RU: Данные методические указания предназначены для изучения теоретических основ функционирования и особенностей определения параметров и характеристик электрических машин.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисцип¬ліни «Електричні машини» для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (спеціалізація «Електричні машини і апарати») усіх форм навчання / уклад.: Є. В. Куланіна, Д. О. Літвінов, В. Г. Савельєв, Г. В. Дьомічева, І. Д. Галушко. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 82 с.

електричні машини, лабораторні роботи, electrical machines, laboratory works, электрические машины, лабораторные работы