UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до проходження стажування студентів EN: The methodical recommendations and instructions for the internship of students have been proposed RU: Приведены методические рекомендации и указания для прохождения стажировки студентов

Методичні вказівки до проходження стажування студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» спеціалізації "Електричні та електронні апарати", "Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв" для усіх форм навчання. / уклад.: Л. С. Скрупська, О. В. Близняков - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018.- 8 с.

стажування, методика розрахунку, технологічний процес, програма стажування, звіт, internship, calculation procedure, technological process, internship program, report, стажировка, методика расчета, технологический процесс, программа стажировки, отчёт