Національний університет "Запорізька політехніка"

UK:Розглянуто програмування промислових контролерів мовою LD, плат Ардуїно мовою С, взаємодії мікроконтролеру I8051 з об’єктом управління та оператором, взаємодії мікроконтролеру AVR із об’єктом управління, використання симулятора EdSim51. EN:The programming of industrial controllers in LD language, Arduino boards in C language, interaction of I8051 microcontroller with control object and operator, AVR microcontroller interaction with control object, use of EdSim51 simulator are considered. RU:Рассмотрены программирование промышленных контроллеров на языке LD, плат Ардуино на языке С, взаимодействия микроконтроллера I8051 с объектом управления и оператором, взаимодействия микроконтроллера AVR с объектом управления, использование симулятора EdSim51.

Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Мікроелектронні та мікропроцесорні пристрої та системи» освітніх програм «Електричні та електронні апарати, Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв» для студентів спеціальності 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка всіх форм навчання. /Укл.: М.О. Поляков, – Запоріжжя: Національний університет «Запорізька політехніка», 2022.– 35 с.

Microprocessor, Electrical apparatuses, Software for programming, Мікропроцесор, Електричні апарати, Пакети для програмування, Микропроцессор, Электрические аппараты, Пакеты для программирования