Ефективність формування кадрового резерву для державної служби

Класичний приватний університет

UK: У статті розглянуто правові проблеми у формуванні кадрового резерву для державної служби, обґрунтовано напрями щодо удосконалення законодавства у сфері підготовки кадрів для державної служби. EN: The article examines the legal issues in the formation of personnel reserve of civil service, grounded ways of improving legislation in the field of training for public service. RU: В статье рассмотрены правовые проблемы в формировании кадрового резерва для государственной службы, обоснованы направления относительно усовершенствования законодательства в сфере подготовки кадров для государственной службы.

Смолярова М.Л. Ефективність формування кадрового резерву для державної служби / М.Л. Смолярова// Держава та регіони, Серія: Право. - 2011.- № 2. - С.75-78.

government officials, personnel reserve, systematic studies, recumbent studies, training, державні службовці, кадровий резерв, систематичне навчання, періодичне навчання, стажування, государственные служащие, кадровый резерв, систематическое обучение, периодическое обучение, стажировка