Національний університет "Запорізька політехніка"

UK: Положення по кафедру «Транспортні технології» Транспортного факультету Національного університету «Запорізька політехніка» є документом, що регламентує діяльність кафедри. EN: Regulations on the Department of Transport Technologies of the Faculty of Transport of the National University "Zaporizhzhia Polytechnic" is a document governing the activities of the department. RU: Положение про кафедру «Транспортные технологии» Транспортного факультета Национального университета «Запорожская политехника» является документом, регламентирующим деятельность кафедры.

teaching, program, faculty, standard, навчання, програма, стандарт, обучение, программа, факультет